<< Poprzednia 1 2 3 4 ... 9 10 11 [ 12 ]

24.02.2014 21:02

14.10.2013r. DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jak co roku dzieci i rodzice pami─Ötali o ┼Ťwi─Öcie swoich pa┼ä. U┼Ťmiech, pi─Ökne bukiety i ┼╝yczenia zago┼Ťci┼éy tego dnia w przedszkolu. Na zorganizowanej uroczysto┼Ťci dzieci z poszczególnych grup przedstawi┼éy krótkie programy artystyczne. Pani dyrektor z┼éo┼╝y┼éa z tej okazji ┼╝yczenia nauczycielkom, pracownikom administracji i obs┼éugi a tak┼╝e wszystkim dzieciom. Wyrazi┼éa wdzi─Öczno┼Ť─ç za codzienny wysi┼éek wk┼éadany w podnoszenie jako┼Ťci kszta┼écenia oraz dbanie o rozwój dzieci, oraz ┼╝yczy┼éa wielu sukcesów w dalszej pracy.

Nast─Öpnie pani dyrektor wr─Öczy┼éa nagrody nauczycielom i pracownikom obs┼éugi. W tym roku nagrod─Ö dyrektora otrzyma┼éy nauczycielki:
Jolanta Kiepas
Agata Kominek
Anna Marczak

W mi┼éej, ciep┼éej i serdecznej atmosferze min─ů┼é ten pi─Ökny jesienny dzie┼ä.

24.02.2014 20:58

Barwny piknik pani Jesieni

11.102013r. w naszym przedszkolu odby┼éa si─Ö uroczysto┼Ť─ç pod has┼éem: „Barwny piknik pani Jesieni”. W imprezie bra┼éy udzia┼é dzieci z wszystkich grup wraz z rodzicami. Piknik przygotowa┼éy i prowadzi┼éy nauczycielki: Ma┼égorzata Wychowska oraz Aneta Pawe┼éczyk , które zadba┼éy o to, aby nie zabrak┼éo licznych atrakcji.  Ka┼╝dy uczestnik  móg┼é wykaza─ç si─Ö pomys┼éowo┼Ťci─ů i zr─Öczno┼Ťci─ů.

Na pocz─ůtku zaprezentowa┼éy si─Ö dzieci ze wszystkich grup. Nast─Öpnie odby┼éy si─Ö zabawy, konkursy i ta┼äce. Zarówno dzieciom jak i rodzicom zabawy te sprawi┼éy wiele rado┼Ťci. Dla wszystkich uczestników zosta┼é przygotowany wspania┼éy owocowy pocz─Östunek.

Zarówno rodzice jak i dzieci ┼Ťwietnie si─Ö bawili podczas pikniku i z ch─Öci─ů uczestniczyli w ró┼╝nych konkursach. Takie uroczysto┼Ťci bez w─ůtpienia pozytywnie  wp┼éywaj─ů na wzmocnienie wi─Özi pomi─Ödzy rodzicami a dzieckiem, integruj─ů rodziców z placówk─ů , do której ucz─Öszcza dziecko, a tak┼╝e s─ů doskona┼é─ů okazj─ů do aktywnego i po┼╝ytecznego sp─Ödzenia wolnego czasu.

24.02.2014 20:55

Święto Drzewa w Przedszkolu

Dnia 10.10.2013r. obchodzili┼Ťmy w przedszkolu ┼Üwi─Öto Drzewa. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki uczestniczy┼éy w spotkaniu z pani─ů Le┼Ťnik z Nadle┼Ťnictwa Starachowice, które zorganizowa┼éy dzieci oraz  nauczycielki z grupy IV.

Podczas tego spotkania dzieci mia┼éy okazj─Ö pozna─ç nowe gatunki drzew i utrwali─ç ju┼╝ im znane. Go┼Ť─ç zadawa┼é przedszkolakom wiele pyta┼ä, z którymi dzieciaki ┼Ťwietnie sobie radzi┼éy. Wykaza┼éy si─Ö du┼╝─ů wiedz─ů na temat gatunków drzew oraz ich szkodników.

W nagrod─Ö za uwa┼╝ne s┼éuchanie i bogat─ů wiedz─Ö przedszkolaki otrzyma┼éy drobne upominki  w formie zawieszek promuj─ůcych w┼éa┼Ťciwe zachowanie i dbanie o nasze ┼Ťrodowisko przyrodnicze. Dodatkowo ka┼╝da grupa otrzyma┼éa pami─ůtkowe ksi─ů┼╝eczki z bajk─ů na p┼éycie CD o tematyce przyrodniczej. Spotkanie zako┼äczy┼éy artystyczne wyst─Öpy dzieci, które by┼éy równocze┼Ťnie podzi─Ökowaniem dla go┼Ťcia.

Bardzo serdecznie dzi─Ökujemy Nadle┼Ťnictwu za owocn─ů wspó┼éprac─Ö z naszym przedszkolem i z niecierpliwo┼Ťci─ů czekamy na kolejne spotkania.

24.02.2014 20:49

Starszaki w akcji Sprz─ůtanie ┼Üwiata 2013

20 wrze┼Ťnia dzieci z dwóch najstarszych grup z naszego przedszkola wzi─Ö┼éy udzia┼é w ogólnopolskiej akcji „Sprz─ůtanie ┼Üwiata”.

W pi─Ökne, s┼éoneczne przedpo┼éudnie przedszkolaki wyposa┼╝one w r─Ökawice ochronne oraz worki na ┼Ťmieci ruszy┼éy do sprz─ůtania terenu wokó┼é przedszkola. Dzieci bardzo zaanga┼╝owa┼éy si─Ö w akcj─Ö, stara┼éy si─Ö jak najdok┼éadniej wykona─ç zadanie.

Akcja odby┼éa si─Ö w formie zabawy. Dzieci dowiedzia┼éy si─Ö, ┼╝e nale┼╝y dba─ç o przyrod─Ö, chroni─ç j─ů, by korzysta─ç z jej walorów. Je┼Ťli ┼Ťwiat b─Ödzie czysty – zdrowa b─Ödzie ┼╝ywno┼Ť─ç, powietrze i woda.

24.02.2014 20:16

Nowy Rok Szkolny 2013/2014

Witamy wszystkie Dzieci i Rodziców w Roku Szkolnym 2013 / 2014.

Rozpocz─Öli┼Ťmy nowy rok szkolny. Niektóre dzieci  przekroczy┼éy próg przedszkola po raz kolejny, inne po raz pierwszy. Pe┼éni─ůca obowi─ůzki dyrektora pani Wanda Niedorozow wraz z nauczycielami poszczególnych grup z rado┼Ťci─ů wita┼éy je wszystkie.

Oby ten nadchodz─ůcy rok szkolny by┼é okazj─ů do wspania┼éej zabawy, zdobywania nowych do┼Ťwiadcze┼ä i pierwszych kontaktów rówie┼Ťniczych. Wszystkim przedszkolakom ┼╝yczymy niezapomnianych chwil sp─Ödzonych w naszym przedszkolu.

W tym roku szkolnym pracujemy i bawimy si─Ö w czterech grupach:

Grupa I           (3    - latki)  KRASNALE     - pani Jola i pani Anetka

Grupa II          (3,4 - latki)  S┼üONECZKA   - pani Basia i pani Wanda

Grupa III         (3,4 - latki)  TYGRYSKI       - pani Ma┼égosia i pani Ma┼égosia

Grupa IV         (4,5 - latki)  MISIE              - pani Agatka i pani Ania

<< Poprzednia 1 2 3 4 ... 9 10 11 [ 12 ]