[ 1 ] 2 3 4 ... 28 29 30 31  Nastepna >>

26.09.2022 09:19

PANI JESIEŃ W PRZEDSZKOLU

W pi─ůtek 21 pa┼╝dziernika w naszym przedszkolu zago┼Ťci┼éa Pani Jesie┼ä. Zabawy z Pani─ů Jesieni─ů by┼éy bardzo kreatywne i udane. A po zabawach z Pani─ů Jesieni─ů grupa ,,Liski" powita┼éa Jesie┼ä zdrowo i witaminowo przygotowuj─ůc postacie z owoców, które potem bardzo nam samkowa┼éy!!!

26.09.2022 09:12

EURPEJSKI TYDZIEŃ MOBILNOŚCI z UDZIAŁEM ,,MYSZEK"

Gmina Starachowice po raz trzeci w┼é─ůczy┼éa si─Ö w organizacj─Ö Europejskiego Tygodnia Zrównowa┼╝onego Transportu, który trwa┼é od 16-22 wrze┼Ťnia. Tegoroczna kampania, nakierowana by┼éa na promocj─Ö aktywnych form mobilno┼Ťci i odbywa┼éa si─Ö pod has┼éem „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy”, a jej slogan brzmia┼é :„Chod┼║ z nami!”.

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównowa┼╝onej Mobilno┼Ťci funkcjonariusze Powiatowej Komendy Policji w Starachowicach na terenie miasteczka ruchu rowerowego przeprowadzili lekcj─Ö bezpiecznego poruszania si─Ö po drogach, w której uczestniczy┼éa najstarsza grupa z naszego przedszkola ,,Myszki".

26.09.2022 09:08

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

We wtorek 20 wrze┼Ťnia obchodzony by┼é ┼Üwiatowy Dzie┼ä Przedszkolaka. ┼Üwi─Öto to obchodzi┼éy równie┼╝ dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Starachowicach. By┼éo du┼╝o ta┼äca i ┼Ťmiechów.

Dzieciaki sp─Ödzi┼éy wtorek na ┼Ťwi─Ötowaniu swojego ┼Ťwi─Öta jakim jest Dzie┼ä Przedszkolaka. W zwi─ůzku z tym Panie nauczycielki przygotowa┼éy wiele gier, zabaw oraz konkursów. Du┼╝o ┼Ťmiechu i rado┼Ťci sprawi┼éy przedszkolakom wspólne ta┼äczenie oraz ─çwiczenia ruchowe.

26.09.2022 09:02

Teatrzyk ,,Skrzat"

19 wrze┼Ťnia 2022 roku w naszym przedszkolu go┼Ťci┼é Teatrzyk ,,Skrzat" z Krakowa. Ku ogromnej uciesze dzieciaków przedstawi┼é bajk─Ö pt.:,,O babci, krasnoludku i kolorowych kulkach". Przedstawienie bardzo podoba┼éo sie naszym najm┼éodszym widzom. U┼Ťmiechu i rado┼Ťci by┼éo co nie miara!!!

14.09.2022 09:52

Wa┼╝ne!!!

Kochani Rodzice!!!

Zagl─ůdajcie do zak┼éadki ,,Og┼éoszenia", zapoznajcie si─Ö z najnowszymi informacjami.

Dzi─Ökujemy

11.09.2022 13:23

Zebrania z Rodzicami

Zebranie rodziców odb─Ödzie si─Ö 14.09.2022 r. o godz. 16.00

1.Zebranie ogólne w sali gomnastycznej.

2.Zebrania w grupach.

3.Zebranie Rady Rodziców na sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy!!!

11.09.2022 13:21

Nowy Rok Szkolny

Witamy serdecznie  rodziców i dzieci w nowym roku szkolnym 2022/2023.

Naszym przedszkolakom  ┼╝yczymy wielu wra┼╝e┼ä, nowych do┼Ťwiadcze┼ä oraz ciekawych zabaw po┼Ťród sympatycznych kolegów i kole┼╝anek! Rodzicom ┼╝yczymy rado┼Ťci z ka┼╝dego wspólnego dnia, z ka┼╝dej chwili sp─Ödzonej z dzieckiem….

W tym roku szkolnym pracujemy i bawimy si─Ö w czterech grupach:
  Grupa I  - ZAJ─äCZKI        - panie: Ma┼égosia i Aneta

Grupa II   - LISKI                - panie: Ania i Monika

Grupa III  - WIEWIÓRKI   - panie: Jola , Wanda i Monika

Grupa IV  - MYSZKI            - panie: Aneta i Agata

23.08.2022 20:06

ZAJ─śCIA ADAPTACYJNE

dla gr I ,,Zaj─ůczki"

Uprzejmie informujemy, i┼╝ zaj─Öcia adaptacyjne dla dzieci z grupy I odb─Öda si─Ö 31 sierpnia w godzinach od 9 do 10.

Serdecznie zapraszamy!!!

19.06.2022 12:41

Magia zió┼é i przypraw

,,Magia ziól i przypraw" - tak─ů nazw─Ö nosi┼é konkurs, którego rozstrzygni─Öcie nast─ůpi┼éo w ┼Ťrod─Ö 15 czerwca.By┼éy gratulacje, s┼éodko┼Ťci i suuuuuper nagrody!!! Przedszkolaków odwiedzi┼é tak┼╝e Starosta Powiatu Starachowickiego Pan Piotr Ambroszczyk, który tak┼╝e sredecznie pogratulowa┼é wszystkim udzia┼éu w konkurskie a wszystkich  przedszkolaków obdarowa┼é s┼éodkim pocz─Östunkiem.

Wszystkim, którzy wzi─Öli udzia┼é w tworzeniu zielników serdecznie gratulujemy!!!

19.06.2022 12:32

Rolety w ka┼╝dej sali

Mi┼éo nam poinformowa─ç, ┼╝e mamy rolety w ka┼╝dej sali. Firma ,,Kucharski" zrealizowa┼éa zadanie w ramach Programu inijatyw Lokalnych (PIL 2022). Dzi─Ökujemy rodzicom za 30% finansowy wk┼éad w realizacj─Ö zadania. Reszt─Ö ┼Ťrodków pokry┼éa Gmina . Dzieci maj─ů komfort przebywania w salach w czasie upa┼éów.

Serdecznie dzi─Ökujemy!!!

[ 1 ] 2 3 4 ... 28 29 30 31  Nastepna >>