[ 1 ] 2 3 4 ... 21 22 23 24  Nastepna >>

15.05.2021 14:34

Akcja dla dzieci i rodziców:

,,Budujemy domki dla owadów"

Serdecznie zapraszamy do udzia┼éu w akcji pt.:,,Budujemy domki dla owadów"

Cele akcji:

- Poznanie ┼╝ycia i potrzeb owadów ( w tym owadów - zapylaczy).

- Wspólne poszukiwanie informacji razem z rodzicami oraz budowanie ró┼╝nego rodzaju domków dla owadów ( z dost─Öpnego materia┼éu).

- Wzbogacenie Przedszkolnego Ogródka Botanicznego.

Przebieg akcji:

Organizatorem akcji jest Przedszkole Miejskie nr 15 w Starachowicach

1.Do udzia┼éu zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców.

2.Zadaniem dziecka i rodzica b─Ödzie:

- wspólne wyszukanie informacji o owadach - zapylaczach,

- wspólne wybranie materia┼éów a nast─Öpnie skonstruowanie domku,

- podpisanie imieniem, nazwiskiem oraz nazw─ů grupy ( mile widziane imiona rodziców),

- dostarczenie do przedszkola.

3.Wykonane przez dzieci i rodziców domki zostan─ů wyeksponowane a nast─Öpnie zamontowane w naszym Przedszkolnym Ogródku Botanicznym.

Je┼╝eli domków b─Ödzie bardzo, bardzo du┼╝o, nadmiar przeka┼╝emy do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

4. Za wysi┼éek w┼éo┼╝ony w wykonanie domku ka┼╝de dziecko otrzyma upominek (sfinansowany ze ┼Ťrodków Rady Rodziców).

5.Dzieci w grupach b─Öd─ů mog┼éy dzieli─ç si─Ö wiedz─ů o owadach zdobyt─ů podczas dzia┼éa┼ä przy budowie domku.

6.Terminarz akcji:

-17.05.2021 -27.05.2021

Poszukiwanie wiedzy i wspólne wykonanie domku oraz dostarczenie go do przedszkola.

24.05.2021 - 31.05.2021

Ekspozycja prac.

02.06.2021

Wr─Öczenie upominków dzieciom, które budowa┼éy domki. Umieszczenie domków w Przedszkolnym Ogrodzie Botanicznym.

Koordynatorzy projektu:

Anna Marczak i Aneta Pawe┼éczyk

29.04.2021 13:09

Lista kandydatów przyj─Ötych do Przedszkola Miejskiego nr 15 w Starachowicach

Drodzy Rodzice!!!

Uprzejmie informujemy, ┼╝e w zak┼éadce ,,Og┼éoszenia" znajduj─ů si─Ö listy kandydatów przyj─Ötych i kontynuuj─ůcych pobyt w naszej placówce.

26.04.2021 20:33

,,Wiewiórki" w projekcie ,,Friends of books".

Dzieci z grupy ,,Wiewiórki” w tym roku postanowi┼éy zupe┼énie inaczej obchodzi─ç Mi─Ödzynarodowy Dzie┼ä Ksi─ů┼╝ki. Wraz ze swoimi paniami Ma┼égosi─ů i Monik─ů do┼é─ůczy┼éy do projektu czytelniczego na platformie eTwinning.

Projekt nosi tytu┼é ,,Friends of books” . Razem z nami w projekcie bior─ů udzia┼é przedszkola z Bu┼égarii, Chorwacji, Hiszpanii, Macedonii Pó┼énocnej, Rumunii, Turcji i Polski. Nad projektem b─Ödziemy pracowa─ç przez 3 miesi─ůce. Stworzymy specjalne miejsca tzw. wyspy czytelnicze do czytania z dzie─çmi  w przedszkolu, szkole lub domu. B─Ödziemy dzieli─ç si─Ö mi─Ödzy sob─ů dobrymi praktykami czytania dzieciom, a tak┼╝e wymienimy si─Ö ciekawymi tytu┼éami ksi─ů┼╝ek lub opowiada┼ä dla dzieci w wieku przedszkolnym, aby nasze czytanie  by┼éo atrakcyjniejsze i jednocze┼Ťnie ciekawe dla dzieci. Na koniec, korzystaj─ůc z materia┼éów powsta┼éych w ramach dzia┼éa┼ä projektu stworzymy ksi─ů┼╝k─Ö projektu pt. „Przyjaciele ksi─ů┼╝ek”.

19.04.2021 13:14

RODZICU PODPISZ OŚWIADCZENIE

Rodzice wszystkich dzieci (ucz─Öszczaj─ůcych i kandydatów do przedszkola) zobowi─ůzani s─ů do podpisania o┼Ťwiadczenia woli.

TERMIN : 23.04.2021

15.04.2021 21:10

Wa┼╝na informacja

Drodzy rodzice prosimy o czytanie i sprawdzanie og┼éosze┼ä w zak┼éadce ,,Og┼éoszenia"!!!

Informujemy, ┼╝e znajduje si─Ö w niej o┼Ťwiadczenie woli rodzica, które  musz─ů dostarczy─ç tak┼╝e ci rodzice, których dzieci ju┼╝ ucz─Öszczaj─ů do przedszkola. Ni┼╝ej podajemy Pa┼ästwu mo┼╝liwe formy dostarczenia druku:

druk nale┼╝y wype┼éni─ç w dniach 08.04.2021 - 23.04.2021

-drog─ů elektroniczn─ů (┼Ťci─ůgn─ů─ç druk z zak┼éadki ,,Og┼éoszenia", wype┼éni─ç, podpisa─ç, zrobi─ç scan i przes┼éa─ç na adres e-mail:przedszkole_15@o2.pl)

-wype┼éni─ç w przedszkolu w godzinach od 8 do 13

-przynie┼Ť─ç wype┼éniony i podpisany druk.

07.04.2021 11:53

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola MIejskiego nr 15 w Starachowicach i o┼Ťwiadczenie woli

Kochani Rodzice.

Uprzejmie informujemy, ┼╝e w zak┼éadce Og┼éoszenia znajduj─ů si─Ö listy kandydatów zakwalifikowanych  i kontynuuj─ůcych ucz─Öszczanie do Przedszkola MIejskiego nr 15 w Starachowicach. Dost─Öpne jest tak┼╝e o┼Ťwiadczenie woli, które nale┼╝y wype┼éni─ç i dostarczy─ç do dyrekcji przedszkola.

29.03.2021 10:57

Nauka zdalna w ,,Zaj─ůczkach"

Kochani rodzice przypominamy tak┼╝e, i┼╝ w grupie ,,Zaj─ůczki" zaj─Öcia zdalne z p.Basi─ů odbywaj─ů si─Ö za pomoc─ů grupowego maila. Zapraszamy do dzielenia si─Ö efektami prac dzieci.

Dzi─Ökujemy za wspó┼éprac─Ö.

28.03.2021 20:59

Nauka zdalna!!!

Kochani rodzice!!!

W zwi─ůzku z zamkni─Öciem przedszkoli i ┼╝┼éobków od 29.03.2021 r. do 09.04.2021 r. nasza nauka b─Ödzie odbywa─ç si─Ö zdalnie. Zapraszamy rodziców na strony poszczególnych grup na facebooku:

grupa Myszki https://www.facebook.com/groups/833135380502632

grupaWiewiórki:https://www.facebook.com/groups/960124764404021

grupa Liski https://www.facebook.com/groups/209701040094766

Zapraszmy do aktywnego uczestnictwa w zaj─Öciach i dzielenia si─Ö efektami swojej pracy w komentarzach.

Dzi─Ökujemy za wspó┼éprac─Ö!!!

23.03.2021 19:54

Nasze kochane Przedszkole

Kochani Rodzice!!!

Z pewno┼Ťci─ů wiecie, ┼╝e w naszym przedszkolu naprawd─Ö duuu┼╝o si─Ö dzieje. Zach─Öcamy do odwiedzania naszych stron na facebooku:

i pozostawienia ,,┼éapki w górze”. Dzi─Ökujemy

12.03.2021 19:45

Wa┼╝ne

Informujemy, ┼╝e do dnia 19.03.2021 roku odbywa si─Ö sk┼éadanie wniosków o przyj─Öcie dziecka do naszego przedszkola. Serdecznie zapraszamy.

[ 1 ] 2 3 4 ... 21 22 23 24  Nastepna >>